Co robimy?

Co robimy?

świadczone przez nas usługi...

Działa strategiczne i taktyczne

Oferujemy zróżnicowaną i kompleksową ofertę - wszystkie nasze działania są ukierunkowane na zwiększenie sprzedaży. Wiemy, że aby zarabiać trzeba mieć jasno wyznaczony cel, a podstawą jest świadomość tego, z kim się konkuruje i jaki jest to rynek.

Video

Oferujemy praktycznie każdą formę produkcji video, kompleksowo realizując zlecone zadanie (pomysł, scenariusz, zdjęcia, montaż). Pracujemy na zróżnicowanym sprzęcie (dron, slidery, różne statywy, rigi). Podejmujemy się realizacji zarówno bardzo krótkich filmów jak zaawansowanych czasowo.

Poligrafia DTP

Kompleksowa obsługa materiałów poligraficznych: od projektu, przez wykonanie treści merytorycznych, po druk. Oferujemy ulotki, plakaty zaprojektowane bezpośrednio pod wymagania Klienta.

Materiały promocyjne

Od prostych gadżetów (materiały biurowe, kubki, odzież, smycze), przez te większe i droższe (teczki, zestawy upominkowe, torby), aż po egzotyczne (termosy, elektronika, itp.) – zrealizujemy każde, nawet najbardziej wymyślne zlecenia.

Social Media

Zaistnienie w internecie to już nie tylko wrzucanie postów na facebooku, ale kampanie reklamowe, sponsorowane wpisy, targetowanie postów, interakcja z Klientem oraz współdziałanie wielu mediów społecznościowych - oferujemy pełną obsługę w tym zakresie, gwarantując profesjonalizm i osiągnięcie zamierzonych celów.

Eventy

Planujemy i organizujemy praktycznie każdy rodzaj eventu, zależnie od potrzeb, oczekiwań i wymagań Klienta. Mamy także do wyboru wielu konferansjerów, mogących prowadzić różne rodzaje wydarzeń, animatorów imprez czy hostessy.

Grafika komputerowa

Tworzymy identyfikacje wizualne od podstaw, layouty wydawnictw, oryginalne reklamy i grafiki. Projektujemy logotypy, reklamy na billboard, graficzne wizualizacje, podejmujemy się też rebrandingu marki.

Fotografia

Nasz fotograf to człowiek, przed którym żaden rodzaj tej sztuki nie ma tajemnic – podejmie się sesji studyjnej, plenerowej, fotorelacji z imprezy, wydarzenia sportowego, czy kulturalnego.

Strony WWW

Tworzymy strony od podstaw, a także poprawiamy i optymalizujemy już istniejące. Ponadto w ramach usługi możemy podjąć się prowadzenia Twojego serwisu/portalu, oferując kompatybilność działań z usługami w ramach social media i nie tylko.

Content Marketing

Na zlecenie Klienta możemy zająć się napisaniem zwykłego tekstu reklamowego, wywiadu na potrzeby publikacji prasowej, aż po kompleksową obsługę dziennikarską portalu, bloga tematycznego czy redakcję i korektę wydawnictwa. Content marketing jest niezbędny w budowaniu oraz pozycjonowaniu marki firmy na rynku.

Public Relations

Podejmujemy się prowadzenia profesjonalnego biura prasowego, dzięki któremu „wypuszczamy w świat” niezbędne informacje o działaniach, konkursach, akcjach społecznych firmy, przekazujemy materiały multimedialne. Budujemy PR wewnętrzny oraz zewnętrzny, nie tylko informując ale też ściśle współpracując z grupą partnerskich mediów.